Апеляційний суд залишив під арештом ділянки Зіневича в Бучі

viber-image_5c0a9fb1b1cbc

20 листопада Київський апеляційний суд своїм рішенням у справі №367/4963/16-ц залишив під арештом ділянки власника інтернет-провайдера «Бест» і телеканалу «Погляд» Олексія Зіневича. Раніше ці ділянки арештував Ірпінський міський суд за клопотанням заступника прокурора Київської області. Таким чином, ділянки досі залишаються арештованими, Зіневич не має права їх відчужувати та розпоряджатися ними. Попри це, на його ділянках продовжується будівництво, а для розширення території Зіневич захопив ще й бучанську вулицю Ганни Барвінок.

Оскаржити рішення Ірпінського міського суду намагалася рідна сестра Олексія Зіневича – Зіневич Наталія Олексіївна, на яку він переписав ділянки з підставних осіб. Але Апеляційний суд Київської області, отримавши відзив прокуратури на апеляційну скаргу Наталії Зіневич, переніс своє засідання на 20 листопада. А вже 20 листопада залишив дію арешту. Це дасть можливість захистити ділянки від подальшого перепродажу іншим підставним особам, що дозволило б Зіневичу не лише зберегти майно, а й уникнути кримінальної відповідальності разом із Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком.

Як повідомлялося раніше, Олексій Зіневич є фігурантом кримінальних проваджень щодо шахрайства при виділенні на підставних осіб 1,6 га землі в Лісовій Бучі. Ця земля була незаконно виділена на співробітників інтернет-провайдера «Бест» Артема Бабенка, Андрія Протаса, Тетяну Остапчук та Артема Королькова. За дивним збігом обставин ділянки розташовані зовсім поруч. Ще до завершення процедури виділення цих ділянок Зіневич вирізав там дерева та побудував свій маєток, який обгородив, всупереч будівельним нормам, чотирьохметровим парканом. При цьому він загородив бучанську міську вулицю Ганни Барвінок, здійснивши її самозахоплення. Це перший випадок в історії українського кримінального права, коли людина захоплює міську вулицю, але Києво-Святошинська прокуратура, Ірпінська прокуратура та Бучанська міська влада на це ніяк не реагує.

Після виділення ділянок підлеглим Олексія Зіневича вони переписали цю землю на нього. Згодом Зіневич подарував ці ділянки своїй рідній сестрі Наталії.

Нагадаємо, що Олексій Зіневич та його земельні махінації в Лісовій Бучі, скоєні разом із Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком,