Автопарки комунальних підприємств Ірпеня поповнились новою спецтехнікою (відео)

На центральній площі Ірпеня (Київщина) – парад комунальної техніки. Це нові машини, якими поповнились автопарки комунальних підприємств міста. Техніки придбали на понад  11 млн грн. Частково – за власні кошти підприємств, але більшу частину виділило місто.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Кошти були виділені на придбання техніки з міського бюджету, депутатський корпус підтримав моє подання, і сьогодні наші комунальники отримують нову якісну європейську техніку».

Найбільше – чотири одиниці спецтранспорту – отримало комунальне підприємство «Управління благоустрою міста».

Юлія Прибилова, керівниця КП «Управління благоустрою міста»:
«Ми дуже раді. Для людей, які працюють на комунальному підприємстві «Управління благоустрою міста» – в парках, у контролі благоустрою – це дуже потужна допомога. Дуже-дуже велике дякую».

Ще чотири одиниці отримав «Ірпіньводоканал»: автомобіль для обслуговування свердловин, дизельний генератор для безперебійної роботи станцій водопостачання та машину для бригади підключення до міських водомереж. А ще – потужний мулосос.

Артур Загодіренко, директор КП «Ірпіньводоканал»:
«Ми дякуємо і міському голові Олександру Григоровичу, і міській раді – вони виділили нам кошти, ми провели тендер і придбали такий мулосос. На даний момент він найпотужніший у нас на підприємстві і в регіоні».

Всього комунальні підприємства отримали сьогодні 10 одиниць нової техніки. Для міста вона дуже необхідна. Адже минулого року територія громади стала значно більшою: до Ірпеня  приєдналися чотири села, а відтак збільшилося обов’язків і завдань для міських комунальних служб.

Нагадаємо,  за останні шість років автопарк комунальних підприємств Ірпеня  загалом збільшився на понад 75 одиниць нової техніки.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300