Байкерський День Конституції у Михайлівці-Рубежівці

Цьогорічний День Конституції у Михайлівці-Рубежівці запам’ятається надовго. Окрім традиційних розваг і частування смаколиками, справжньою родзинкою свята став візит представників клубу Харлі-Девідсон Україна. Три десятки байкерів на залізних двоколісних конях легендарного бренду з’їхалися до Михайлівки-Рубежівки з різних куточків України.

Василь, мешканець Михайлівки-Рубежівки:

«Супер! У дитинстві був мотоцикл, а зараз немає».

Максим, мешканець Михайлівки-Рубежівки:

«Клас, клас, хороша техніка».

Світлана, мешканка Михайлівки-Рубежівки:

«Для нас це був сюрприз, ми здивовані, приємно здивовані, навіть те, що був дощ, настрій не зіпсував». 

Мешканець Забуччя Микола придбав свій перший Харлей, коли йому було 52. Зараз їх у нього вже шість. Каже, це була любов з першої поїздки. А байкерський клуб на сьогодні – справжня друга родина.

Микола Ємєлькін, член клубу «Харлі-Девідсон Україна»:

«У нас семейний клуб. Мы волонтерим, помогаем детям, ездим по детским садам. Вместе катаем, катаем по всей Европе. В год клубные поездки – около 100-200 тысяч км».

У День конституції у Миколи вдома піднімали офіційний прапор клубу.

Андрій Помазан, сільський голова Михайлівки-Рубежівки:

«І коли він мені сказав, що він буде піднімати прапор у себе вдома, в мене виникла ідея об’єднати День Конституції і цей захід. Сьогодні у нас —  рокерська вечірка, мінімум поп-музики, максимум рок музики. Мабуть вийшло класно, мені подобається».

Сьогодні клуб Харлі-Девідсон об’єднує близько 2 мільйонів поціновувачів цього бренду по всьому світу. Більше сотні з них – українці. І що ближче з ними спілкуєшся – розумієш — легенди про брутальних байкерів – це всього лиш легенди.

Ігор Турцевич, керівник клубу «Харлі-Девідсон Україна»:

«Среди нас есть врачи, учителя, банкиры, абсолютно разные люди. Но приходят выходные, мы переодеваемся в такую кожаную одежду и становимся единомышленниками, одноклубниками».

Володимир Карплюк, лідер команди «Нові обличчя»:

«Це люди, які завжди готові прийти один-одному на допомогу, яких об’єднує любов до мотоциклу, які можуть і вдень, і вночі один-одного набрати і якщо потрібна допомога, завжди відгукнуться, це просто класні люди».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300