«Бест охорона» почала опікуватися Ірпінським ліцеєм інноваційних технологій (відео)

Відтепер Ірпінський ліцей інноваційних технологій під наглядом надійної охорони і вдень, і вночі. Навчальним закладом на безкоштовній основі почала опікуватися компанія «Бест охорона».

Юрій Бокий, директор компанії «Бест охорона»:
«Будь-який підприємець зорієнтований на отримання прибутку. Але, враховуючи ситуацію в регіоні і взагалі в державі, будь-яка допомога, навіть на якийсь короткий час, буде доречна. У нашому соціальному проєкті це перший навчальний заклад. І ми думаємо, що в подальшому будемо розширювати наші послуги на безкоштовній основі для інших навчальних закладів на території нашого регіону».

Як швидко в разі непередбачуваної ситуації «Бест охорона» примчить на допомогу, перевірила виконувачка обов’язків директора ІЛІТу Марія Гостін.

Марія Гостін, в. о. директора Ірпінського ліцею інноваційних технологій:
«Що може відбутися? В умовах війни – будь-що. Ми цього не знаємо, і маємо бути готові до всього. Якось так сталося, що пан Юрій сам запропонував таку ініціативу, а ми, звичайно, всім колективом підтримали, тому що безпека дітей – це перш за все. Дякувати Богу, нічого не трапилося, але, натискаючи тривожну кнопку, мені було цікаво що ж трапиться далі. І буквально за п’ять хвилин наряд уже був у нас у ліцеї, хлопці швидко відреагували. І тому я впевнена, що тепер ми в безпеці».

Сьогодні в ІЛІТі, як і в усіх інших освітніх закладах Ірпеня, питання безпеки дітей стоїть на першому місці. Зараз у навчальному закладі завершують облаштовувати укриття. Тож уже на початку жовтня за шкільні парти ІЛІТу знову повернуться учні.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!