Бібліотеки Ірпінської громади отримали привітання та подарунки з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек (фото)

309588891_3500222920264205_3097772124220094675_n

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається сьогодні, бібліотеки Ірпінської громади отримали привітання від міської влади та подарунки – нові книжки, зібрані в ході акції «Подаруй бібліотеці книгу».

«Майже 450 нових україномовних книг отримала наша міська книгозбірня в рамках акції «Подаруй бібліотеці книгу» з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Нову літературу отримали й сільські бібліотеки нашої громади. А все тому, що мешканці Ірпінської громади добре розуміють, наскільки важливі навіть під час війни українська книга, українська література, українська мова. Я б навіть сказав – особливо під час війни! Я щиро дякую всім, хто долучився до цієї прекрасної акції», – зазначив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Він зауважив, що саме під час війни в Ірпені з’явилася ще одна бібліотека – у модульному містечку «Дубки».

«Окремо, звичайно, сьогодні хочу подякувати нашим бібліотекарям – за відданість своїй справі, за духовне оздоровлення мешканців нашої громади у цей непростий для нас всіх час, за можливість спілкуватися, розвиватися і разом пізнавати нове!» – наголосив мер.

Він також висловив подяку читачам, «які не зраджують ірпінським бібліотекам і щодня приносять до наших книгозбірень гарний настрій і усмішки».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!