Реклама

Більшість Київоблради не підтримала зміни до Схеми планування території області (відео)

Київська обласна рада на сьомій сесії не підтримала зміни до Схеми планування території Київської області. Цей стратегічно важливий для розвитку Київщини документ вона ж ухвалила 9 вересня цього року. А тепер корегування Схеми депутатська більшість не підтримала.

Ще перед голосуванням до обранців Київщини звернувся народний депутат України Костянтин Бондарєв. Він попросив не підтримувати інтереси великого будівельного бізнесу Києва, що стоять за цими змінами, а відстоювати інтереси місцевих громад.

Костянтин Бондарєв, народний депутат України:
«Чуйте ті громади, які приймають відповідні рішення й звертаться до вас. Підтримуйте територіальні громади Київщини!»

Відстоювати інтереси своєї громади на сесію прийшли коцюбинчани. Бо хоча прихильники змін до Схеми й намагалися переконати, що документ не стосується меж територій, насправді, кажуть представники Коцюбинського, все може обернутися інакше. Особливо їх насторожило те, що ініціатори змін запропонували взагалі прибрати будь-які лінії  розмежування громад із цього стратегічного документа.

Скандування в залі:
«Ганьба! Ганьба! Ганьба!»

Костянтин Бондарєв:
«Сьогодні є зазіхання будівельників, крупного київського міського бізнесу на нашу землю. Ви знаєте, що сьогодні місто Київ саме собі надало дозвіл на багатоповерхову забудову, і вже «Аркада» розпочала будівництво на землі, яка належить не тільки Київщині, а ще й приватним особам. Вони забрали цю землю – це близько 240 гектарів у Броварському районі. Така ж сама ситуація в Броварах, така ж ситуація у Вишгороді».  

На сесії прозвучала й думка, що питання змін до Схеми планування території області і взагалі мали б зняти з розгляду як таке, що не відповідає ні інтересам Київщини, ні законодавству України.

Олег Корбан, депутат Київської обласної ради:
«При проведенні проєкту затвердження Схеми було підготовлено проєкт державної експертизи, яким визначено (і видано відповідний акт), що порушень законодавства при підготовці Схеми не відбувалось. Вона відповідає нормам діючого закону, правилам ДБН і державним нормам».

Сергій Даніш, Коцюбинський селищний голова:
«Закликаю всіх обласних депутатів до законності, до відстоювання інтересів Київщини. І дякую тим, які були все-таки на стороні справедливості й сьогодні не збиралися підтримувати це дійсно ганебне рішення».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама