Реклама

Благодійна організація допомогла відновити покрівлю ірпінського санаторію «Дубки» й обіцяє взятися за приватний сектор (фото)

309633405 113530624842747 6297500586802403445 N

Міжнародна благодійна організація «Медейр» допомогла відновити покрівлю корпусу ірпінського санаторію «Дубки» та обіцяє свою підтримку у відбудові приватних будинків у місті. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбуці перший заступник міського голови Ірпеня Андрій Кравчук.

«Ми кожного дня працюємо над тим, аби прискорити вирішення питання відновлення житла наших мешканців та надати прихисток вимушено переміщеним жителям інших регіонів України. Хочу висловити слова вдячності міжнародній неурядовій благодійній організації “Медейр”, що допомогла нам у відновленні покрівлі в нашому санаторії «Дубки». Там тимчасово проживають мешканці нашої територіальної громади, які втратили житло під час російської агресії. Ми дуже сподіваємось на подальшу співпрацю та реалізацію напрацьованих домовленостей щодо вирішення питань з відновлення приватного сектору нашої громади», – зазначив перший заступник мера.

Нагадаємо, італійський фонд «Terre des Hommes» у співпраці з робочою групою проєкту «Irpin Reconstruction Summit» та за підтримки Українського гуманітарного фонду відремонтує до зими в Ірпені три багатоквартирні будинки, що постраждали внаслідок російської агресії.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама