Благодійники фінансово підтримують ірпінців, які втратили житло
06 Feb 09:54, 2023
Громадська організація «Епіцентр дітям» спільно з іспанською міжнародною організацією ONG Cesal вручили сертифікати на 500 гривень мешканцям модульного містечка «Дубки», що в Ірпені. Сертифікат отримав кожен член родини, що проживає в тимчасовому житлі.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-06_09-52-00-1024x768.jpg)
«У модульному містечку «Дубки» зараз проживає 390 осіб. І всі вони вже отримали чи отримають сертифікати. Для цього вони мали заповнити спеціальну онлайн-форму. Далі ці сертифікати можна використати для покупок в мережі супермаркетів «АТБ», — прокоментував журналістам ITV перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-06_09-52-04-1024x768.jpg)
Він також зазначив, що така допомога є вкрай важливою для ірпінців.
«Дякуємо нашим партнерам за допомогу та підтримку ірпінців у ці скрутні часи. Зокрема, члену правління Громадська організація «Епіцентр дітям» Андрію Карікову та координатору Ірпінської соціально-спортивної школи Фонду Реал Мадрид Марині Левенок», — додав Кравчук.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!