Благодійники «Мудрої Справи» продовжують частувати мешканців Ірпеня гарячими обідами
21 Mar 12:44, 2023
Благодійна організація «Мудра справа» вже одинадцять понеділків поспіль роздає гарячі обіди ірпінцям, які того потребують. Через чималий попит, організатори планують продовжити акцію до кінця березня, а, можливо, і до квітня. Про це інформують у прес-службі Парафії Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви, що в Ірпені.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/336756504_1366606497459206_5839515654369206650_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/336863900_1585902241879446_2418539356688906064_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/336882892_203149972326815_2668263783233871419_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/336884446_1330566641007657_8687288240312660240_n-1024x768.jpg)
Вже понад два місяці щопонеділка на центральній площі Ірпеня волонтери роздають приблизно 200 гарячих обідів.
«Ми зустрічаємо ще більше наших нових приятелів, що декілька місяців тому, приїхали в Ірпінь з місць, де йдуть важкі бої, а також і тих, хто втратив в Ірпені помешкання і майно та інших містян. Вони приходять не лише отримати гарячі обіди, але й вже просто поспілкуватися і подякувати Богові за все! Бажаємо їм і усім Перемоги, добробуту та міцного здоров’я!», — розповідають організатори благодійної акції.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/336886632_3505054336488727_6006064574652881759_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/336894194_759301065541790_3875116257268359181_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/336908334_624398242851019_8833672312266807085_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/336918876_767140451325013_2804506230842213373_n-768x1024.jpg)
Кожен, хто цього потребує, може отримати гарячий обід від БО «Мудра справа» щопонеділка о 13.30 біля Центральної міської бібліотеки, за адресою Шевченка, 3а.