Богдан Слюсаренко розповів про хід робіт із облаштування нового скверу в Коцюбинському (відео)

118480083_833887463808961_5765113520590190560_o

Член виконавчого комітету Коцюбинської селищної ради Богдан Слюсаренко на своїй сторінці у фейсбуці розповів і опублікував відео про хід робіт із благоустрою великої прибудинкової території на вул. Меблевій та облаштування там нового скверу.

«Гарна новина для мешканців мікрорайону. Декілька днів тому ми розпочали роботи з благоустрою прибудинкової території на Меблевій, 5 і 7. Згідно з проєктом, тут буде сучасна система поливу, новий дитячий майданчик і гарні алеї», — написав Слюсаренко.

Він наголосив, що відбувається повна реконструкція території. «Чистяться й кронуються дерева, прибирається сухостій. Прибрали дитячі майданчики, яким уже більше 20 років і які були вже аварійні. Раніше тут була клумба, яка теж була в жахливому стані. Вирішили зробити тут затишний куточок», — розповів член виконкому.

На відео також видно, як в. о. селищного голови Сергій Даніш проводить виїзну нараду щодо облаштування системи освітлення.

Хорошая новость для жителей микрорайона на Мебельной👍.Несколько дней назад мы начали работы по благоустройству придомовой территории на Мебельной 5 и 7. Согласно проекту, тут будет современная система полива, новая детская площадка и красивые аллеи.Более детально про ход работ – на видео.

Gepostet von Богдан Слюсаренко am Freitag, 28. August 2020

Нагадаємо, 26 серпня очільник Коцюбинського повідомив про облаштування в селищі нової зони відпочинку — скверу на вул. Меблевій.


Підписуйтеся на