Перший заступник Бородянського селищного голови Дмитро Негреша взяв участь у практичній конференції «Розвиток просторового планування територій громад Київщини», організованій Всеукраїнською асоціацією громад та Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).
![Photo 2024 02 15 15 20 12](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_15-20-12-1024x768.jpg)
“У щоденній роботі на посаді першого заступника Бородянського селищного голови враховуватиму знання, отримані під час конференції, зокрема, щодо затвердження меж громад та проблемних питаннь співпраці громади з Держгеокадастром. Розробка просторового планування території громади важлива для забезпечення її сталого розвитку. Першочергово Бородянці потрібно затвердити межі громади. Це можливо за умови чіткої, безпечної та прозорої співпраці з Держгеокадастром з врахуванням нових цифрових рішень і завершення реформи децентралізації, передачі державних земель в комунальну власність громад. Дякую виконавчому директору Всеукраїнської асоціації громад Івану Слободянику та голові Київської обласної військової адміністрації Руслану Кравченку за підтримку та долучення громад до важливих проектних конференцій”, — повідомив Дмитро Негреша.