Реклама

Бучанська райрада затвердила межі Коцюбинського (відео)

Володимир Дубас, голова Бучанської районної ради: 

«Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення змін меж селища Коцюбинського Бучанського району Київської області».

Сьогодні відбулася історична подія для Коцюбинської територіальної громади: сесія Бучанської районної ради в законному порядку затвердила межі селища, чим і зняла питання посягання Києва на землі громади і пов’язані з цим проблеми.

Мешканка Коцюбинського:

«Згідно з кадастровою картою, мій будинок побудований на межі: кухня знаходиться в Києві, а спальня – в Коцюбинському».

Сергій Даніш, Коцюбинський селищний голова:

«У нас є всі законні документи, є законне право, є представники громади. І ми саме та громада, яка в селищі виросла і хоче його розвивати».

За затвердження законних меж Коцюбинського проголосувала свідома більшість депутатів райради. І лише фракція «Удар» разом зі «Свободою» захищала інтереси Києва замість того, щоби вболівати за розвиток району. Представники цих фракцій вдавались до маніпуляцій, що начебто Коцюбинське забирає землю в столиці. Хоча насправді все навпаки.

Сергій Даніш:

«Нам майже десять років створювали проблеми в цьому напрямку. Заблоковані кадастри, люди навіть не могли свої домівки переоформити, отримані в спадщину. Наша загальноосвітня школа знаходиться майже в центрі селища і «світиться» на кадастровій карті в Києві, селища рада «світиться» в Києві».

Сесія також відмовила Києву в тому, щоби змінювати межі столиці за рахунок інших територій району. А коцюбинчани дякують усім депутатам, які їх підтримали, і вважають рішення про межі селища доленосним.

Сергій Даніш:

«Сьогодні є це рішення. Я вітаю громаду. Я надіюсь, що тепер будуть вирішенні процедурні питання стосовно того, щоби саме в нашу громаду пішли податки, на які громада зможе краще почуватися».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама