«Будь відважним, як Ірпінь»: на фюзеляжі літака «Руслан» з’явився напис на честь міста-героя

photoeditorsdk-export

На фюзеляжі літака Державного підприємства «Антонов» Ан-124-100 «Руслан» з’явився напис «Be brave like Irpin» («Будь відважним, як Ірпінь»). Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці СЕО Товариства «Відважних», голова Інвестиційної ради Ірпеня та співзасновник  ГО «Фонд відновлення Ірпеня» Володимир Карплюк, інформує пресслужба ТОВ «Відважних».

«Ірпінь – місто відважних людей! Подвиг міста-героя Ірпеня, яке зупинило ворога на шляху до столиці ціною руйнувань понад 70% інфраструктури міста, відображено на фюзеляжі літака Ан-124-100 (бортовий номер UR82073). Сьогодні на цьому літаку з‘явився надпис “BE BRAVE LIKE IRPIN” (“БУДЬ ВІДВАЖНИМ, ЯК ІРПІНЬ”)», – написав Карплюк.

Він нагадав, що в День Української Державності ДП «Антонов» оголосило про намір у рамках кампанії «Be brave like Ukraine» присвоїти 10 своїм літакам імена міст-героїв України. Зокрема, сім нині найбільших українських повітряних суден Ан-124 «Руслан» було вирішено назвати на честь Ірпеня, Бучі, Маріуполя, Миколаєва, Харкова, Охтирки і Херсона. Назви Гостомеля, Чернігова й Волновахи нанесли на фюзеляжі літаків інших типів – Ан-178, Ан-28 та Ан-158.

Пресслужба Товариства «Відважних» зазначає, що головною метою Фонду відновлення Ірпеня, співзасновником якого виступив Володимир Карплюк, є залучення фінансових, матеріально-технічних і організаційних ресурсів для відбудови зруйнованої та пошкодженої соціальної і житлової інфраструктури міста.

«Товариство “Відважних” – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк. З 2010 року колектив “Відважних” побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній “Відважних” створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК “Новатор”, “Варшавський Двір”, “Rich Tоwn Буча”, “Буча Квартал”, “Центральний Буча”, “Парковий”, “Лісова Буча”, “Полтавський”, “Central House” тощо. Наразі ТОВ “Відважних” здало в експлуатацію ЖК “Novator Irpin” та розпочало вручення права власності у ЖК “Burgundia”, що також розташований в Ірпені. Вже найближчим часом товариство презентує новий житловий комплекс в Ірпені», – відзначає пресслужба.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!