Реклама

Будівельники України обговорили шляхи допомоги Ірпеню (відео)

Понівечений, але нескорений Ірпінь. Цю фотовиставку Фонд відновлення Ірпеня презентував у Києві – на зустрічі, присвяченій відбудові України. Аналітики, будівельники, бізнесмени, очільники громад зібралися, щоб обговорити поточний стан будівельної галузі й перспективи відродження зруйнованих міст. Організувала захід Конфедерація будівельників України.

Лев Парцхаладзе, президент Конфедерації будівельників України:
«У нас сьогодні і мери, і банки, і професійні компанії, які починають готувати певні інструменти. І це дуже важливо – ділитися досвідом. Зараз треба максимально обєднати можливості, і кожен розповість, як це може працювати».

Мер Ірпеня Олександр Маркушин – співзасновник Фонду відновлення Ірпеня – розповів, як місто-герой живе в умовах сьогодення. Свій виступ супроводжував відеопрезентацією, яка вразила всіх присутніх.

Олександр Маркушин:
«Звичайно, всіх членів КБУ я просив про допомогу нашому місту, й одне з основних питань – це відбудова багатоповерхових будинків та приватного сектору. Було багато й тих фірм, які є виробниками будівельних матеріалів, і так само я їх просив, щоб вони по можливості надавали будматеріали. Хто чим зможе, буде нам допомагати».

До відбудови та розвитку Ірпеня членів Конфедерації будівельників України закликав і керівник представництва КБУ в Київській області, співзасновник Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк.

Володимир Карплюк:
«Подумайте – можливо, ви будете зацікавлені у відкритті вашого підприємства, відкритті майданчика вашого підприємства в нашому місті. Ми запрошуємо вас відновлювати Ірпінь і запрошуємо вас працювати в нашому місті як бізнес».

Богдан Рублюк, член Ради директорів Конфедерації будівельників України:
«Ми розуміємо, що той внесок, який зробив Ірпінь у захист не тільки Києва, а й України в цілому – він неоціненний. Дійсно, Бучу окупували, пройшли, а Ірпінь дав бій. І це потрібно шанувати. Я вважаю, завдання не тільки для всієї України, а й для всього світу – це відновлення Ірпеня, однозначно».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Учасниці ГО «Берегині з Ірпеня» оголосили благодійний збір на маскувальні сітки

20 May 16:10

Детальніше
Як військовозобовʼязаним в Ірпінській громаді можна оновити облікові дані

20 May 15:24

Детальніше
Із допомогою благодійників у Ірпені відбудували ще один багатоквартирний будинок (відео)

20 May 15:09

Детальніше
Волонтерка Олеся Василець допомагає військовим ЗСУ на Харківщині

20 May 11:29

Детальніше
Команда «Ірпінь-Молодість» стала срібним призером турніру з волейболу, присвяченого памʼяті загиблих захисників України (фото)

20 May 10:08

Детальніше
Освітянин з Ірпеня став дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024»

19 May 14:00

Детальніше
В Ірпені відбувся творчий вечір голови Національної спілки письменників Михайла Сидоржевського (фото)

18 May 23:10

Детальніше
На вул. Василя Стуса в Ірпені відновили п'ятиповерхівку (фото)

17 May 22:50

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама