Частинка Ірпеня потрапить на кінопоказ у Парижі

Кіно у Парижі1

З 5-го по 10-те квітня у Франції відбудеться фестиваль українського кіно. Серед інших стрічок французькій публіці покажуть стрічку «11 Дітей з Моршина», яку частково знімали в Ірпені.  Понад 150 ірпінських дітей прийняли участь у створенні масових сцен для фільму.

Про це повідомляє КиевВласть.

В Ірпені епізоди для «11 дітей з Моршина» знімали в міському Будинку культури. За словами голови інвестиційного ради Ірпеня Володимира Карплюка, Ірпінь часто обирають місцем для зйомок української відеопродукції.

«Ми раді, що частинка Ірпеня потрапить на кінопоказ у Парижі. Сподіваємося, що українські стрічки будуть мати успіх на фестивалі у Франції. За останні роки провідні телекомпанії і студії часто вибирають для зйомок локації нашого міста. Ми і надалі готові підтримувати український кінематограф «, — зазначив Карплюк.

Із сучасним та класичним українським кіно французькі глядачі будуть знайомитися в паризькому кінотеатрі Le Grand Rex Paris. Фільм «11 дітей з Моршина» тут покажуть 7 квітня в 16:00. Фільм представить режисер картини Аркадій Непиталюк.

«Наша кінострічка порадує кожного глядача — від молодшого до старшого — своєю колоритністю, гумором і мораллю, яку кожен знайде для себе», — пояснює Аркадій.

Фестиваль українського кіно в Парижі спільними зусиллями організований Держкіно України та Благодійним фондом Ігоря Янковського за підтримки Посольства України у Франції.

На Фестивалі українського кіно в Парижі покажуть також «Лебедине озеро. Зона «Юрія Іллєнка; «Перша сотня» режисерів Ярослава Пілунського, Юрія Грузинова, Юлії Шашковій; «Вулкан» Романа Бондарчука; «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк.

Як відомо, в Ірпені знімали також епізоди для кліпів гурту ТІК та Ірини Білик «Зима», Океану Ельзи «Життя починається знову» та інших відеоробіт.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!