Реклама

Частину вулиці Котляревського в Ірпені перейменують на вулицю Героїв

Photo 2023 05 08 17 35 48

За ініціативи управлінської команди Ірпеня, частина вулиці Котляревського стане вулицею Героїв. Таким чином буде продовжено Алею Героїв Ірпеня. Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

«Це ми сьогодні разом із відповідальними за цей напрямок — депутатом Ірпінської міськради Антоном Головенком і керівником Терцентру соціального обслуговування Діаною Бондар обговорили та узгодили із родинами загиблих захисників Ірпеня та України», — зазначив Володимир Карплюк.

За його словами, на вулиці Героїв будуть встановлені меморіальні комплекси, присвячені подвигам жителів Ірпінської громади при обороні міста і всієї України.

Яку саме частину Котляревського буде перейменовано ще не визначено, це питання наразі обговорюється.

«Зробимо усе від нас залежне, щоб пам’ять про хлопців, які віддали за Ірпінь і Україну свої життя, жила вічно. Розповіли наші ідеї родинам загиблих та послухали їхні пропозиції», — додав Володимир Карплюк.

Нагадаємо, депутат Ірпінської міськради Антон Головенко зустрівся із першим заступником Міністра у справах ветеранів Олександром Порхуном. Вони обговорили питання пільг та виплат для родин загиблих захисників.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама