Чемпіонів з боротьби виховують у невеликому селищі Здвижівка на Київщині

Маленьке село Здвижівка на Київщині називають селом чемпіонів. А готують їх у спортивному клубі з вільної боротьби «Здвижівка».

Денис Дрондін, тренер спортивного клубу з вільної боротьби «Здвижівка»:

«Те, кто постарше, участвуют в соревнованиях. В нашем клубе есть парни, которым по 20 лет. Эти ребята были чемпионами Украины, призерами чемпионатов Европы. К примеру Владислав Остапенко в прошлом году стал чемпионом Европы, в позапрошлом – бронзовым призером чемпионата мира, в конце 2018 года он занял третье место на юношеских Олимпийских играх в Аргентине».

Трохи історії.  Спортивний клуб «Здвижівка» існує майже  15 років. Його заснував колишній голова сільської ради Тарас Черненко, який вже пішов з життя. Добру справу продовжують здвиженець Микола Магилюк та його друг Денис Дрондін.

Серед вихованців клубу вже є свої династії. Сергій прийшов сюди тренуватися  юнаком, тепер водить на заняття свого 6-річного сина.

Сергій, тато 6-річного вихованця клубу «Здвижівка»:

«Я сам займався в цій школі, пам’ятаю як цей килим сюди завозили. Люди побачили ставлення тренерів, побачили, що необхідно займатися навіть в таких маленьких селах. Бо якщо не тренувати в селах, не буде результату навіть у великих містах».

За останні 10 років тут виховали  більше 10 майстрів спорту. Деякі з них живуть і працюють за кордоном

Денис Дрондін, тренер спортивного клубу з вільної боротьби «Здвижівка»:

«У нас есть два воспитанника, которые на данный момент представляют сборную Румынии – они приняли румынское гражданство и также выступают на чемпионатах мира, Европы, но, к сожалению, за другую страну».

Сьогодні довіра до клубу  настільки велика , що  на тренування у Здвижівку приїжджають і з різних селищ, і навіть  з інших областей.

У клубі займаються діти, починаючи з 6 років . Найстаршим вихованцям – вже по 20. Вони слухняно виконують усі задання тренерів, бо самі отримують задоволення від тренувань і  дуже прагнуть перемог .

Ентузіазму у вихованців клубу вистачає.  Не зупиняють навіть побутові труднощі. Хоча належне матеріальне-технічне забезпечення тут дуже потрібне.

Крім матеріального забезпечення, залишає бажати кращого заробітна плата тренерів – сьогодні вона складає 4 тисячі гривень.

Попри матеріальні труднощі , ці люди продовжують свою справу , повністю віддаються дітям  і разом з батьками радіють успіхам своїх чемпіонів.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300