Реклама

Чернігівські майстри відремонтували бандури для Ірпінської школи мистецтв

6678096 N

За кошти міського бюджету зроблено ремонт бандур для Ірпінської школи мистецтв ім. Михайла Вериківського. Про це повідомила керівник відділу культури, національностей і релігій міської ради Євгенія Антонюк.  

Музичні інструменти ремонтували в Чернігівському центрі бандури «Плеяда».

«Для Ірпінської школи зробили капітальний ремонт п’ятьох бандур. Усі інструменти отримали додаткову басову струну, нові басові поріжки, також нові струни і стійки під струни. У двох бандурах була повна переклейка дек, в одній не було завитка голови. І найголовніше – усунуті тріщини корпусу, бруска та шемстка на всіх бандурах. Вітаємо вас! Бандури дійсно отримали нове життя. Нехай ці красуні з вашою допомогою несуть любов до музики дітям, а вони, у свою чергу, пізнають українську пісню, українську культуру та зберігають наше національне надбання – кобзарське мистецтво!» – написав у фейсбуці, звертаючись до викладачів школи мистецтв, керівник центру Павло Алешугін.  

За словами директора Ірпінської школи мистецтв ім. М. Вериківського Наталії Дидикіної, знайти фахівців, які могли б реставрувати бандури, довгий час було проблемою. Тому поява спеціалізованого центру, який займається виготовленням і ремонтом цих інструментів у заводських умовах, стала приємною новиною.

«Це вже другий етап оновлення «арсеналу» наших шкільних бандур. Два з половиною місяці тому ми придбали в центру «Плеяда» п’ять нових інструментів, а зараз відремонтували стільки ж старих. Безумовно, це сприятиме якості підготовки наших юних бандуристів у новому навчальному році», – відзначила Наталія Дидикіна.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама