Член журі Літпремії Ірпеня Дмитро Чистяк отримав президентську стипендію для молодих письменників

6adf4151766a55ff6cce125a0ddbc45d60a41742

Члену журі Літературної премії Ірпеня, професору Київського національного університету імені Тараса Шевченка, письменнику, академіку Європейської академії мистецтв та літератури Дмитру Чистяку вручено стипендію Президента України для молодих письменників і митців. Про це йдеться в Указі Президента України №837/2023 від 22 грудня 2023 року.

“Дмитро Чистяк є постійним членом журі найбільшої в Україні за розміром преміального фонду Літературної премії Ірпеня. Він також був одним із фундаторів Міжнародного перекладацького фестивалю “Кочур-Фест”, який щороку на честь видатного українського літератора Григорія Кочура проходить в Ірпені та збирає перекладачів з України та інших країн світу. Товариство «ВІДВАЖНИХ» висловлює щирі вітання Дмитру Чистяку та бажає подальшого розвитку його творчого потенціалу”, — наголосив СЕО Товариства “Відважних” Володимир Карплюк.

Cf4694c6041793901caaaf3fff7f1e51dc541166

Нагадаємо, Літературна премія Ірпеня – щорічна всеукраїнська премія в галузі літератури, заснована 2020 року Товариством “Відважних” та Інвестиційною радою Ірпеня. Головне завдання премії – сприяти виявленню та підтримці нових талановитих авторів, стимулювати їхню творчість та мотивувати до подальшої роботи над літературними творами.

Журі найбільшої в Україні Літературної премії Ірпеня очолює Олесь Доній – український журналіст, громадський та культурний діяч, голова Мистецького об’єднання «Остання Барикада».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!