Чилійський архітектор Крістіан Віттіг розробляє 4 проєкти для Ірпеня та займається промоцією його відбудови

Photoeditorsdk Export

Чилійський архітектор Крістіан Альфредо Віттіг Грель, який є консультантом проєкту «Irpin Reconstruction Summit», разом зі своєю командою працює над розробкою чотирьох архітектурних проєктів для відбудови Ірпеня, а також займається активною промоцією відбудови міста-героя. Про це розповідається на сторінці «Irpin Reconstruction Summit» у фейсбуці.

Днями архітектор разом із тимчасово повіреним у справах України в Республіці Чилі Владиславом Богорадом розповіли про Ірпінь на церемонії відкриття польсько-української антивоєнної виставки дитячих малюнків «Мамо, я не хочу війни». Експозиція відкрилася в культурному центрі чилійської поліції.

«Захід відвідало багато послів і консулів, чилійська влада та бізнесмени. У своїх промовах вони були дуже зворушливими. Посол України з гордістю коментував роботу, яку виконує наша команда з Чилі для Ірпеня. Насамкінець класичний оркестр зіграв Гімн України, виконання якого розчулило всіх відвідувачів», – розповідає Крістіан Віттіг.

Він домовився про зустрічі з послами Польщі й Чехії та з головою МЗС Чилі, «аби заручитися їхньою підтримкою та підтримкою бізнесменів у Чилі».

«Маю ще одну хорошу новинину: ми вже працюємо над ескізним проєктом Бібліотечно-культурного центру Товариства письменників і поетів Ірпеня. Ми солідарні з проблемами Ірпеня, і бажаємо сприяти їх вирішенню», – додав архітектор.

Крістіан Віттіг є архітектором-консультантом офісу «Though, Integral Infrastructure and Urban Planning Solutions» та стратегічним консультантом фундації «La Fuente», яка відповідальна за планування та імплементацію нових освітніх просторів, насамперед бібліотек. Ірпінська міська рада запросила його долучитися до проєкту «Irpin Reconstruction Summit». У липні цього року Крістіан відвідав Ірпінь.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300