Делегація благодійників презентувала ірпінським учням міжнародну «Книгу добра»

Книга Добра_фото

Того тижня Ірпінську спеціалізовану школу художнього профілю №1 ім. А.С. Макаренка відвідали представники благодійних фондів «Чисті серцем» та «Армія добра» та презентували міжнародний соціальний проект «Книга добра», — повідомляє офіційний сайт Ірпінської міської ради.

«Книга Добра» – масштабний проект, який мандрує світом та об’єднав тисячі дітей та дорослих з єдиною метою – відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах. Це – Книга про Україну, про нас, українців, і про майбутнє, яка містить в собі щире та нерафіноване добро.

Проект реалізовується за підтримки Міністра Закордонних Справ України Павла Клімкіна, Міністерства закордонних справ Естонії, Посольства Естонії в Україні, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні

Участь у створенні «Книги Добра» взяли більше 500 тисяч дітей та дорослих з усіх куточків України. 350 переможців попередніх етапів міжнародного соціального проекту «Книга добра» мали змогу бути в складі української делегації та передавати примірники Книги в найбільші бібліотеки світу. Унікальний примірник «Книга Добра» вже зберігається у бібліотеці Ватикану, Туреччини, Литви, Латвії, Естонії, Румунії та України.

Один з екземплярів «Книги добра» презентували учням 5 класів: Лілія Юрченко, ГО ОЦГ «Перспектива», Попова Оксана, Анна Король.

«Книга Добра» покликана стати джерелом інформації про людяність, щирість та добро у повсякденному житті, вселяти віру у мирне майбутнє, надихати на перемоги у добрих починаннях та показати всьому світу Україну з її великим чистим серцем і добрими людьми.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!