Делегація Ірпінського центру позашкільної освіти вирушила в польське місто Лодзь

Photoeditorsdk Export 2021 11 02t104726.904

У рамках міжнародного проєкту «Добросусідство та обмін досвідом» делегація вихованців і педагогів Ірпінського центру позашкільної освіти вирушила в польське місто Лодзь. Право на участь у проєкті заклад отримав за результатами всеукраїнського конкурсу, проведеного у вересні цього року. Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міськради.

«19 учасників – педагогів та вихованців Ірпінського центру позашкільної освіти – отримали можливість співпрацювати та обмінюватися досвідом з молоддю Польщі з метою розвитку міжнародної українсько-польської співпраці, доступу до кращих практик України і Польщі в галузі позашкільної освіти. На реалізацію проєкту Міністерством молоді та спорту України виділено для Ірпінського центру позашкільної освіти 213 000 грн», – зазначається в повідомленні.

Проєкт реалізовується відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю.

Тижнева програма перебування ірпінців у Лодзі дуже насичена. Члени делегації презентують Ірпінський центр позашкільної освіти, побувають у місцевому Центрі позашкільної роботи та його філіях – Центрі екологічної освіти  й Астрономічній обсерваторії, в Йорданському ботанічному саду, в Науково-технічному центрі, в Палаці молоді імені Юліана Тувіма, в середній школі, в Музеї історії міста Лодзь та в Познанському палаці, в розважальному центрі «Мануфактура» та на концерті Лодзинського гітарного оркестру, візьмуть участь у відкритті Сесії закладів позашкільної освіти і в круглих столах. Також для них передбачені заняття в позашкільних установах і в школі, уроки польської мови, екскурсії містом тощо.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Як ірпінські дрони знищують окупантів та їхню техніку

04 Mar 17:23

Детальніше
Ірпінські школярі - призери обласного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

04 Mar 13:10

Детальніше
В Ірпені триває відбудова приватного будинку за адресою вул. Багірова, 23

04 Mar 12:58

Детальніше
Аналіз декларацій: депутатка від партії «Європейська Солідарність» Катерина Українцева

04 Mar 12:25

Детальніше
В Ірпені відбулася дев’ята стратегічна сесія з відновлення міста

04 Mar 09:00

Детальніше
Стало відомо, які команди з баскетболу та футболу представлять Ірпінську громаду на регіональному етапі змагань «Пліч-о-пліч»

04 Mar 08:35

Детальніше
У Мунварті Ірпеня показали останні вибухонебезпечні знахідки, виявлені на території громади

04 Mar 08:00

Детальніше
У Бородянці провели поминальну панахиду за загиблими мешканцями (відео)

02 Mar 19:34

Детальніше
Всі новини