Делегація Ірпінського центру позашкільної освіти вирушила в польське місто Лодзь

photoeditorsdk-export - 2021-11-02T104726.904

У рамках міжнародного проєкту «Добросусідство та обмін досвідом» делегація вихованців і педагогів Ірпінського центру позашкільної освіти вирушила в польське місто Лодзь. Право на участь у проєкті заклад отримав за результатами всеукраїнського конкурсу, проведеного у вересні цього року. Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міськради.

«19 учасників – педагогів та вихованців Ірпінського центру позашкільної освіти – отримали можливість співпрацювати та обмінюватися досвідом з молоддю Польщі з метою розвитку міжнародної українсько-польської співпраці, доступу до кращих практик України і Польщі в галузі позашкільної освіти. На реалізацію проєкту Міністерством молоді та спорту України виділено для Ірпінського центру позашкільної освіти 213 000 грн», – зазначається в повідомленні.

Проєкт реалізовується відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю.

Тижнева програма перебування ірпінців у Лодзі дуже насичена. Члени делегації презентують Ірпінський центр позашкільної освіти, побувають у місцевому Центрі позашкільної роботи та його філіях – Центрі екологічної освіти  й Астрономічній обсерваторії, в Йорданському ботанічному саду, в Науково-технічному центрі, в Палаці молоді імені Юліана Тувіма, в середній школі, в Музеї історії міста Лодзь та в Познанському палаці, в розважальному центрі «Мануфактура» та на концерті Лодзинського гітарного оркестру, візьмуть участь у відкритті Сесії закладів позашкільної освіти і в круглих столах. Також для них передбачені заняття в позашкільних установах і в школі, уроки польської мови, екскурсії містом тощо.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!


НОВИНИ

Юні патріоти з Ірпеня збирають кошти для ЗСУ (відео)

11 сер 20:28

Детальніше
Володимир Карплюк очолив представництво Конфедерації будівельників України на Київщині (відео)

11 сер 19:49

Детальніше
Валерій Харчишин, Олександр Пономарьов і Коля Сєрга стали медіаамбасадорами Фонду відновлення Ірпеня

11 сер 18:26

Детальніше
Більш ніж у 30 будинках в Ірпені вже замінили пошкоджені вікна й двері, ще в 50 зроблять це до кінця місяця, – Маркушин (відео)

11 сер 17:16

Детальніше
Для мешканців санаторію «Дубки» й «Залізного містечка» в Ірпені організовують спортивні тренування  

11 сер 14:39

Детальніше
Абоненти Ірпіньводоканалу заборгували підприємству понад 35 млн грн

11 сер 12:47

Детальніше
Україна отримає додаткове фінансування для впровадження заходів із енергоефективності

11 сер 12:07

Детальніше
Українські військові обстрілюють ворога снарядами з написом «За Ірпінь» (відео)

11 сер 11:09

Детальніше
Всі новини