Делегація парламенту Азербайджану в Ірпені (фото)

262356798_3264991487120684_7551826208982429996_n

Ірпінь відвідала делегація депутатів азербайджанського парламенту на чолі з заступником голови президентської партії «Ені Азербайджан» («Новий Азербайджан») Таїром Будаговим.

«Візит був спільно ініційований великим другом Ірпінської громади – головою Всеукраїнської громадської організації “Об’єднана діаспора азербайджанців України” Хікметом Джавадовим та депутатом Ірпінської міської ради від партії “Нові Обличчя” Антоном Головенком, який нещодавно презентував у Баку результати діяльності нашої команди в напрямку розвитку Ірпеня», – зазначив на своїй сторінці в соцмережі Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Гості разом із представниками управлінської команди Ірпеня відвідали парк, названий іменем Заріфи Алієвої – відомої вченої-офтальмологині, матері нинішнього Президента Азербайджану Ільхама Алієва – та поклали квіти до її пам’ятника. Також делегація з Баку побувала в Ірпінській школі №12, яка теж носить ім’я Заріфи Алієвої, та ознайомилася з експонатами музею, присвяченого видатній азербайджанці.


Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!