День молоді у Боярці

У Боярці відзначили День молоді. На міському стадіоні зібралося майже все місто. Як і сама молодь, все навколо буяло: літо, музика, емоції.

Олександра та Дар’я, мешканки м. Боярки:

«Дуже подобається, тут весело, дуже багато атракціонів. Молоді звичайно це сподобається – музика, адреналін, веселощі».

Свято  організували за ініціативи та підтримки місцевої влади на чолі з міським головою Олександром  Зарубіним та команди «Нові обличчя» на чолі з лідером Володимиром  Карплюком. Олександр Зарубін особисто вітав кожного, спілкувався з боярчанами та вручав на згадку значки  «Я люблю Боярку». 

Олександр Зарубін, міський голова м. Боярки:

«Сьогодні ми святкуємо День молоді. Бачите, як багато сьогодні вийшло людей, відірвалися від моніторів, фейсбуків. Для нашої молоді дуже багато зараз робимо, і з «Новими обличчями» також. Встановлюємо спортивні майданчики, дитячі майданчики, організовуємо концерти».

Приємним сюрпризом стало нагородження успішних випускників та медалістів  9-х та 11-х класів.  Вони отримали грамоти, квіти та  цінні подарунки – годинники.

Ірина Захарченко – відмінна випускниця 9 класу:

«Мене привітали з тим, що я на відмінно закінчила школу. Я пишаюся собою, а також разом зі мною пишається мій міський голова».

Катерина та Антоніна Скрипник – відмінна випускниця 9 класу та її матуся:

«За успіхі в навчанні від мера міста отримала нагороду.

«Все дуже класно, мені все дуже сподобалося».

Юлія Будзінська – медалістка — випускниця 11 класу:

«Було дуже не очікувано. Дуже приємно, що звернули увагу на молодь нашого міста. Дякую.  Дуже приємно, що помітили тих людей, які так старалися інамагались заробити цю медаль»

Цього дня кожен міг вибрати розвагу до душі: атракціони,  лаунж-зони, фудкорти, стріт файт — майданчик. Протягом усього свята настрій створювали творчі колективи, які змінювали один одного на сцені. Але головними подарунками для молоді стали пінна дискотека та файєр – шоу. Учасники свята не приховували свого задоволення.

Олена, мешканка м. Боярка:

«Мені сподобалось, що для дітей організували міми, ходулі».

Олексій, мешканець м. Боярки:

«Для Боярки я думаю, що це круто, збирається багато людей, як молоді, так і дорослих. Можуть батьки з дітьми прийти, провести разом час».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!