День перемоги у Коцюбинському

9 травня Коцюбинське разом з усією Україною вшановувало пам’ять загиблих під час Другої світової та дякувало ветеранам і учасникам війни, які зуміли зупинити нацистську ходу Європою. З самого ранку громада зібралася біля Пам’ятника загиблим солдатам. Звучали слова скорботи і подяки, разом згадували ті страшні часи.

Ісмаул Тулєбєков, мешканець Коцюбинського

 «7-8 лет мне было, в памяти осталось, что даже воздух был тяжелым таким, все было мрачно, люди потеряли смех и радость. Каждый день приходили повестки и все уходили на фронт».

Коли почалася війна Валентині Миколаївні було 12 років. Разом із мамою вона доглядала поранених солдатів у госпіталі. Каже, день перемоги запам’ятала назавжди.

Валентина Іванівна, мешканка Коцюбинського

«Я тоді була в 9-10-му класі, закінчувала школу, пам’ятаю тоді, що яблуні цвіли. Я тоді дізналася, що таке самогонка, а до того часу не знала, що таке самогонка».

Сергій Даніш, в.о. Коцюбинського міського голови

«День перемоги – це важливе свято. Ми, скільки будемо жити, повинні пам’ятати та шанувати це свято, віддавати шану і загиблим, і тим, хто залишився живим і виконав цей подвиг для нас, для дітей, для онуків, що мирне в нас небо».

З нагоди Дня перемоги святкування у Коцюбинському тривали увесь день. Для мешканців селища виступали місцеві артисти та фольклорні колективи.

Звичайно, не обійшлося і без справжньої солдатської каші, яку за традицією для коцюбинчан зварили військовослужбовці. Її із задоволенням смакували і діти і дорослі. Також привітати мешканців Коцюбинського з Днем перемоги приїхали Олександр Галицький та легендарний ансамбль, переможець шоу «Україна має талант» – Лісапетний батальйон. Яких коцюбинчани з радістю зустріли.