Депутат Ірпінської міськради від «Батьківщини» звинуватив голову фракції в диктаторстві та нехтуванні інтересами громади

Photoeditorsdk Export 2021 11 25t130002.683

Депутат Ірпінської міськради Денис Лавровський звинуватив голову фракції ВО «Батьківщина» Олександра Пікулика в запровадженні у фракції особистої диктатури та в нехтуванні інтересами громади. Про це Лавровський заявив на сьогоднішній сесії після того, як було оголошено про його виключення з команди «Батьківщини» в міськраді.

«Керівник фракції, нехтуючи голосами наших виборців, прийняв одноосібне рішення виключити мене з фракції та позбавити мене депутатського мандата. На жаль, нинішнє законодавство дозволяє йому це зробити. Він зібрав засідання нашої фракції та, використовуючи свій вплив, примусив моїх колег проголосувати за моє виключення», – сказав депутат.

Він повідомив, що «останнім часом керівник фракції почав «скидати» свої особисті рішення, як голосувати за питання людей».

«Бажання керівника фракції не можуть стояти вище інтересів громади. Не можна голосувати тільки так, як думає і вирішує голова фракції. Фракція – це колективне прийняття рішень та голосування, де кожен депутат ще й відповідає за свій округ, від якого його було обрано. А нав’язувати свою думку без будь-якого обґрунтування  – це просто диктатура», – наголосив Денис Лавровський.

Нагадаємо, на попередній сесії Ірпінської міської ради Олександр Пікулик був позбавлений повноважень голови постійної депутатської комісії з земельних відносин. Депутати розкритикували роботу комісії під його керівництвом. За словами депутата Андрія Помазана, «подекуди голова намагався спрямувати роботу комісії на з’ясування своїх особистих стосунків із іншими забудовниками».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини! 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!