Заступником голови земельної комісії Ірпінської міськради став депутат від «ЄС» Ярослав Куц

photoeditorsdk-export - 2021-11-08T182944.599

Депутат Ірпінської міської ради від партії «Європейська солідарність» Ярослав Куц став заступником голови постійної депутатської комісії з питань земельних відносин. Її дотеперішню  роботу він оцінює як посередню та сподівається на подальшу якісну й ефективну діяльність комісії. Про це депутат сказав у коментарі ITV.

«До цього часу земельна комісія працювала з досить перемінним успіхом. Оцінюю її роботу посередньо. Подивимося, як вийде в нас, але налаштовані працювати ефективно. Саме по собі обрання до земельної комісії чи будь-якої іншої постійної депутатської комісії накладає певні зобов’язання на нас як на депутатів.  Наше завдання – вчасно і якісно розглядати ті матеріали, які нам подають і не давати можливості, щоби між “людськими” питаннями “пробігали” якісь шахрайські схеми або дерибанні питання», – зазначив Ярослав Куц.

Нагадаємо, депутати Ірпінської міськради обрали нового голову постійної комісії з питань земельних відносин: замість депутата від ВО «Батьківщина» Олександра Пікулика її очолив представник партії «Нові Обличчя» Петро Король, який досі був заступником голови.

Також у складі земельної комісії відтепер працюватиме депутат від «Нових Облич» Антон Головенко, який детепер очолював комісію міськради з соціальних і гуманітарних питань.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!