Депутати Ірпінської міськради проголосували за вступ Ірпеня до Київської агломерації

Photoeditorsdk Export 2021 04 29t120128.376

Ірпінська міськрада ухвалила рішення про вступ Ірпеня до Асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація». За це на сьогоднішній сесії ради проголосували 36 депутатів.

Підтримати це рішення перед голосуванням закликав колег депутат від фракції «Нові Обличчя», радник міського голови Андрій Літвинов.

«Ми постійно беремо участь у засіданнях «Київської агломерації» в якості гостей. Ірпінь розташований дуже близько до Києва, він є супутником Києва і дуже тісно з ним пов’язаний.  Багато ірпінців їздять працювати і відпочивати в Київ, а на вихідних дуже багато киян гуляють нашою набережною та відпочивають у наших парках. Ірпінь може стати хоч і меншим, але партнером столиці. Ірпінь має дуже великий показник розвитку, і хотілося б, щоб деякі райони Києва брали приклад із нашого міста. І щоб у рамках агломерації Ірпінь першим у Київській області реалізував спільний проєкт зі столицею й показав, що справді можна співпрацювати на користь двох громад», – зазначив депутат.

Нагадаємо, наприкінці лютого мер Києва Віталій Кличко запросив Ірпінь вступити до Асоціації «Київська агломерація». Ірпінський міський голова Олександр Маркушин узяв участь у круглому столі «Утворення Київської агломерації як перспектива розвитку столичного регіону» та виніс питання про доцільність вступу до Асоціації на обговорення громади. Більшість ірпінців, які долучилися до обговорення в соцмережах і телефонували на гарячу лінію мера, висловилися за таке рішення.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300