Депутати присвоїли звання Почесних громадян Ірпеня двом мешканцям міста та загиблому Герою АТО
17 Jun 11:13, 2021
Рішенням сесії Ірпінської міськради почесні звання отримали завідувачка дитсадка «Лісова пісня» Марія Нельзіна та завідувач діагностичним відділенням Ірпінської міської поліклініки Дмитро Мацюк.
![IMAGE-2021-06-17-112221](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/06/IMAGE-2021-06-17-112221.jpg)
Також звання Почесного громадянина Ірпеня посмертно присвоєно офіцеру, полковнику Служби зовнішньої розвідки України Сергію Бобру, який загинув у Луганську під час виконання службового завдання у липні 2014 року.
![IMAGE 2021-06-17 11:11:07](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/06/IMAGE-2021-06-17-111107.jpg)
«Це дуже важливо для мене і моїх дітей. Ми обіцяємо бути достойними мешканцями нашої громади. Дякую вам!», — зазначила дружина Героя Ірина Бобер.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!