Для ірпінських комунальників і працівників міськради провели навчання щодо поводження з вибухонебезпечними предметами
28 Jul 17:29, 2022
Сьогодні в актовій залі Ірпінської міської ради представники Дитячого фонду ООН (UNICEF) провели для працівників ІМР та комунальних підприємств лекцію щодо правильного поводження з вибухонебезпечними предметами. Про це повідомила пресслужба міськради.
Зазначається, що навчальний проєкт був розроблений UNICEF та міжнародною організацією «The HALO Trust», спільно з якою проводяться освітні сесії.
«The HALO Trust» – це американсько-британська благодійна некомерційна організація, яка займається знешкодженням наземних мін і боєприпасів, що не розірвалися й можуть становити небезпеку для цивільних осіб, а також розвідкою небезпечних територій, протимінним навчанням тощо.
Нагадаємо, днями в ірпінському парку «Покровський» для жителів міста провели лекцію про поводження з вибухонебезпечними предметами.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!