Для ірпінських педагогів проведуть конференцію на тему вакцинації від коронавірусу

3j0a5841 13 480x270

15 вересня в актовій залі Ірпінської міської ради відбудеться конференція для працівників закладів освіти «Вакциновані освітяни – запорука здорової і розумної нації». Про це повідомив директор Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський.

«Мета заходу – привернути увагу працівників освіти до важливості вакцинації від COVID-19 як умови якісного та безпечного навчального процесу, а також розвіяти популярні міфи про щеплення», – зазначив керівник медзакладу.

Спікери конференції:

  • Олександр Заіка, лікар-епідеміолог, завідувач відділу імунізації Центру громадського здоров’я МОЗ України, керівник Національної програми імунізації;
  • Федір Лапій, голова правління ГО «Батьки за вакцинацію», кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, голова Національної технічної групи експертів із питань імунопрофілактики;
  • Тимофій Бадіков, виконавчий директор ГС «Коаліція за вакцинацію»;
  • Андрій Левківський, директор КНП «Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Конференція організовується за ініціативою Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги та за сприяння міського голови Олександра Маркушина й голови профільної депутатської комісії міськради Антона Головенка.

До участі запрошуються працівники всіх освітніх закладів Ірпінської громади.

Початок о 15:00.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300