Для ірпінських шкіл закупили протиепідемічні засоби й медичне устаткування
29 Dec 09:28, 2021
Управління освіти і науки Ірпінської міськради придбало для шкіл громади засоби дезінфекції й гігієни та необхідне медичне устаткування. Про це повідомляється на сторінці управління у фейсбуці.
«У ході виконання протиепідемічних заходів, спрямованих на протидію розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19, управлінням освіти і науки за сприяння Ірпінської міської ради у грудні було закуплено паперові рушники, дезінфікуючі та миючі засоби, дозатори для рідкого мила, лікарські засоби та медичні вироби (зокрема тонометри, пульсоксиметри, безконтактні термометри) на загальну суму 200 тисяч грн», – йдеться в повідомленні.
В управлінні освіти зазначили, що «всі засоби пропорційно розподілені між закладами освіти Ірпінської міської територіальної громади».
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/photoeditorsdk-export-2021-12-28T223014.391-768x1024.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/270216824_411126364131772_8499426134439453967_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/270207425_411126290798446_4330277526236480180_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/270660666_411126387465103_4296186126824413267_n-768x1024.jpg)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!