Для ірпінських випускників пролунав останній дзвоник (відео)

Сьогодні вони востаннє рівняються на шкільний прапор, востаннє вишиковуються на урочисту лінійку у дворі своєї школи. Колишні  першокласники вже виросли. І зараз серед інших приймають прощальні настанови в самостійне життя й випускники Ірпінської спеціалізованої школи №12.

Валентина Антоненко, директорка Ірпінської СЗОШ №12:
«Дорогі мої діти! Над усе цінуйте у своєму житті людські стосунки, свою порядність і честь. Поводьте себе так, щоб ваші батьки гордилися вами. Творіть добро, мої дорогі діти».

Сьогоднішні випускники 12-ї школи з гордістю говорять про свій заклад. Кажуть – є чим пишатися, адже цього року їхня школа отримала вже шосту золоту медаль за організацію високої якості освіти.

Випускник:                                             
«Хорошу освіту давали. Я хочу сказати, що педагоги тут дійсно хороші».

Мати випускника:
«Ми дуже задоволені рівнем підготовки наших учнів і
, безумовно, сумуємо, що вже стали наші діти дорослими. Тільки 11 років тому привели їх у школу, а вже сьогодні вони у нас випускники».  

І хоча день для випускників вважається святковий, проте в багатьох радість переплелася з хвилюванням і навіть сумом. Не приховували своїх емоцій ні діти, ні їхні батьки.

Мати випускника:
«Це вже в мене друга дитина – випускник. Перша дитинка випустилася два роки тому й зараз займається в Інституті іноземних мов. Якось дуже швидко пролетів час».

Випускник:
«У мене, мабуть, більше суму, тому що закінчується дитинство, сумно, що я більше не повернуся в цю школу в якості учня. Але зараз починається нове життя – університет, кохання, робота. І, звісно, радісно від того, що далі буде ще краще».

Мати випускниці:
«Більше, напевне, радості, що вона стала такою дорослою, моєю гордістю. Більше радості все-таки».

Випускниця:
«(Більше) радості. Новий етап життя. Школу вже закінчили, отримали досвід. Усе добре, я рада».

Цей рік, як і минулий,  для всіх шкіл був непростий. Він випробовував і учнів, і вчителів на здатність працювати в незвичних умовах. Але попри це спільними зусиллями педагогів, дітей і батьків труднощі вдалося подолати.

Олег Білорус, начальник управління освіти і науки Ірпінської міськради:
«Сьогодні лунає останній дзвінок для 436 випускників шкіл міста Ірпеня і сіл, які входять до нашої громади. Я впевнений, що ті знання, вміння, навички, які отримали наші учні в стінах навчальних закладів, будуть гарним фундаментом для успішної кар’єри в дорослому житті кожного з випускників».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!