Для участі у велоперегонах «GRVL200 – Ірпінь 2021» зареєструвалося 100 спортсменів

20200527 Garmin Gravelbike

Для участі у велоперегонах «GRVL200 – Ірпінь 2021», які стартують на ірпінській набережній 15 травня, вже зареєструвалося 100 спортсменів – максимальна кількість. Таким чином, реєстрація учасників закінчилася на два дні раніше, ніж передбачалося. Про це редакції ITV розповіли організатори змагань. Вони також повідомили, що гонка розпочнеться на дві години раніше – о 10:00, а дистанція збільшується приблизно на 20 км.

Завдяки перенесенню старту велосипедисти більше часу їхатимуть у світлу частину доби та зможуть довше насолоджуватися краєвидами Приірпіння й Київщини. Крім того, збільшуються шанси найшвидших учасників фінішувати ще в суботу (15 травня) ввечері. Після цього на набережній відбудеться нагородження переможців.

Організатори марафону – відомі українські велосипедисти-блогери Йохан і Устим – особисто протестували маршрут і додали до нього ділянку грунтової дороги, яка проходить полями. Загалом учасники перегонів проїдуть близько 220 кілометрів кільцевим маршрутом – лісовими, польовими й асфальтованими дорогами. На подолання всієї дистанції вони матимуть не більше 24 годин. На половині маршруту передбачений чекпойнт (контрольна точка), де кожен спортсмен повинен отримати відмітку в паспорті учасника та матиме змогу перекусити й поповнити запас води.

Після старту учасників заїзду на жителів і гостей міста чекатиме розважально-спортивна програма, під час якої дорослі й діти на велосипедах і самокатах зможуть позмагатися у швидкості й спритності. У кінці дня планується запальна веловечірка з дискотекою. Нагадаємо, на місці старту буде розташована кемпінг-зона, працюватиме виставка гревел-велосипедів і велоаксесуарів, фудкорт, спорт-бар тощо. 

Як повідомлялося, спортсмени змагатимуться у двох категоріях: «gravel bike» (велосипеди типу циклокрос, гревел, турінг, МТБ дроп бар, монстеркрос із кермом «баран» або «dropbar») і «bicycle» (велосипеди будь-яких типів). У кожній категорії буде шість призових місць – по три для жінок і чоловіків.

Генеральним спонсором спортивного свята виступило товариство «Відважних».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300