Дмитра Павличка: Карплюк ініціює перейменування однієї з вулиць Ірпеня

Photo 2023 01 31 15 55 00

Голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк виступив з ініціативою перейменування однієї з вулиць Ірпеня в честь відомого українського поета, літературного критика, перекладача, Героя України Дмитра Павличка. Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі.

«Дмитро Павличко часто бував в Ірпені, жив в Ірпінському Будинку творчості письменників, гуляв набережною, рибалив на річці Ірпінь, зустрічався зі ірпінськими учнями та вчителями. Саме через нерозривність зв’язків видатного українського майстра слова з Ірпінською громадою стала причиною того, що я ініціюю перейменування однієї з ірпінських вулиць на вулицю Дмитра Павличка», — зазначив Карплюк.

Він публічно звернувся до Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, депутатів міської ради та всієї Ірпінської громади з проханням підтримати ініціативу, спрямовану на увіковічення імені видатного поета.

«Переконаний, що це продовжить славу Ірпеня, як столиці української літератури. Адже саме в Ірпені крім Будинку творчості письменників є Парк письменників, Площа Творчого Духу, скульптура Читача, пам’ятник Автору, Книжковий мурал, пам’ятник молодому Кобзареві. Саме в Ірпені вручають одну з найбільших в Україні – Літературну премію Ірпеня», — додав голова Інвестиційної ради.

Нагадаємо, автор легендарного тексту пісні «Два кольори» Дмитро Павличко помер 29 січня цього року на 94-му році життя.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300