До Дня вчителя ірпінські школи отримали новітні інтерактивні комплекси для проведення уроків

photo_2020-10-02_09-45-52

Напередодні Дня працівників освіти всі школи Ірпеня отримали придбані міською радою інноваційні інтерактивні комплекси для проведення уроків хімії, фізики, біології, географії, математики. Про це повідомив начальник міського управління освіти і науки Олег Білорус.

За його словами, інтерактивний комплекс на основі сенсорного модуля Camtouch LS180-1 — це пристрій, що дозволяє перетворювати будь-який проєктор чи монітор телевізора на інтерактивну дошку, якою можна керувати за допомогою спеціальних стилусів. Комплекс сумісний із усіма файлами і додатками, які встановлені на комп’ютері. Використовуючи цю технологію, можна робити нотатки на екрані (писати, малювати, переміщувати, змінювати розмір, зберігати, видаляти); керувати презентаціями (створювати й видаляти слайди, редагувати інформацію, акцентувати увагу на потрібних об’єктах, перемикати слайди); керувати комп’ютером на проєкції екрану, виконуючи всі дії за допомогою стилусів; взаємодіяти з інтерактивим компонентом, установленим на ПК.  

Олег Білорус відзначив, що завдяки цьому обладнанню вчителі зможуть перетворити свої уроки на захопливі заняття з використанням сучасних технологій, зробити свою роботу комфортнішою і легшою.

Він зауважив, що інноваційний український стартап «Camtouch LS180-1», автором якого є винахідник Андрій Коноваленко, у 2020 році був представлений на найвідомішій технологічній виставці «Consumer Elektronic (CES)» у Лас-Вегасі та «Startap Grind Global» у Каліфорнії (США).

Нагадаємо, торік в Ірпінському академічному ліцеї Андрій Коноваленко презентував свій винахід учителям інформатики всіх навчальних закладів Ірпеня. Такі інтерактивні комплекси вже застосовуються в багатьох регіонах України.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

У березні ірпінська «Муніципальна варта» провела майже 700 патрулювань і склала 150 адмінпротоколів

Сьогодні, 12:47

Детальніше
В Ірпені закрили підпільні гральні заклади (фото)

Сьогодні, 11:10

Детальніше
За вихідні в Приірпінні виявили 89 випадків коронавірусної хвороби

Сьогодні, 10:23

Детальніше
Енергокомпанія попередила про відключення світла на території Ірпінської громади

Сьогодні, 09:39

Детальніше
Відремонтовану ділянку вул. Соборної в Ірпені відкриють сьогодні ввечері (відео)

11 кві 17:11

Детальніше
Олександр Маркушин: За рік в інфекційному відділенні Ірпінської лікарні врятували близько тисячі хворих

10 кві 11:07

Детальніше
Ремонт дороги біля ТРЦ «Жираф» в Ірпені завершать до кінця тижня

09 кві 19:14

Детальніше
Ірпінські ліцеїсти долучилися до всесвітньої акції «Озеленення планети» (відео)

09 кві 18:40

Детальніше
Всі новини