До Дня вчителя ірпінські школи отримали новітні інтерактивні комплекси для проведення уроків

photo_2020-10-02_09-45-52

Напередодні Дня працівників освіти всі школи Ірпеня отримали придбані міською радою інноваційні інтерактивні комплекси для проведення уроків хімії, фізики, біології, географії, математики. Про це повідомив начальник міського управління освіти і науки Олег Білорус.

За його словами, інтерактивний комплекс на основі сенсорного модуля Camtouch LS180-1 — це пристрій, що дозволяє перетворювати будь-який проєктор чи монітор телевізора на інтерактивну дошку, якою можна керувати за допомогою спеціальних стилусів. Комплекс сумісний із усіма файлами і додатками, які встановлені на комп’ютері. Використовуючи цю технологію, можна робити нотатки на екрані (писати, малювати, переміщувати, змінювати розмір, зберігати, видаляти); керувати презентаціями (створювати й видаляти слайди, редагувати інформацію, акцентувати увагу на потрібних об’єктах, перемикати слайди); керувати комп’ютером на проєкції екрану, виконуючи всі дії за допомогою стилусів; взаємодіяти з інтерактивим компонентом, установленим на ПК.  

Олег Білорус відзначив, що завдяки цьому обладнанню вчителі зможуть перетворити свої уроки на захопливі заняття з використанням сучасних технологій, зробити свою роботу комфортнішою і легшою.

Він зауважив, що інноваційний український стартап «Camtouch LS180-1», автором якого є винахідник Андрій Коноваленко, у 2020 році був представлений на найвідомішій технологічній виставці «Consumer Elektronic (CES)» у Лас-Вегасі та «Startap Grind Global» у Каліфорнії (США).

Нагадаємо, торік в Ірпінському академічному ліцеї Андрій Коноваленко презентував свій винахід учителям інформатики всіх навчальних закладів Ірпеня. Такі інтерактивні комплекси вже застосовуються в багатьох регіонах України.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!