До Ірпеня переїхав миколаївський футбольний клуб «Васт» (відео)

Понівечений російськими снарядами ірпінський стадіон «Чемпіон». Субота, 11:00. На полі – гравці миколаївського футбольного клубу «Васт». Відтепер їх можна буде побачити тут ледь не щодня.

До середини серпня футболісти тренувалися в рідному Миколаєві, та коли це стало вкрай небезпечним – зібралися та разом із родинами переїхали до міста-героя Ірпеня.

Олексій Тищенко, гравець ФК «Васт»:
«Я щодня переживав, що, не дай Боже, це може бути останній день. Потім ми пройшли два збори, і в нас з’явилася можливість приїхати сюди. Клуб надав нам тут квартири, можливість забрати з собою сім’ю, допомогли фінансово, тому ми приїхали сюди в серпні й досі тут перебуваємо, живемо та насолоджуємося спокійним життям. Дуже шкода, що це місто теж постраждало від “прильотів” і від варварства цих негідників».

У цьому сезоні, вже під час війни, «Васт» дебютував у професійному футболі й тепер у чемпіонаті України представлятиме два міста – Миколаїв та Ірпінь. На тренування до вастівців прийшов і мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Я впевнений, що їм тут сподобається, бо Ірпінь – це місто спорту, місто молоді, й зараз, після воєнних дій, ми в Ірпені відновлюємося. Я дуже радий, що до нас їдуть команди тренуватися. І я впевнений, що команда “Васт” буде гідно захищати кольори нашого міста-героя Ірпеня».

Дмитро Назаренко, головний тренер ФК «Васт»:
«У Миколаєві зараз неспокійно, дуже неспокійно. Для хлопців головне, щоб вони нормально себе почували, спокійніше налаштовувалися на ігри».

Минулої п’ятниці вастівці вже встигли показати свій бойовий настрій під час матчу зі столичним «Рубіконом» та виграли з рахунком 5:1 у рамках шостого туру.

Цьогоріч команда зіграє ще чотири офіційні матчі – два домашні та два виїзні. На жаль, підтримати футболістів на трибунах поки що не можна. Але ви зможете дивитися матчі та вболівати за миколаївсько-ірпінську команду завдяки онлайн-трансляціям на сайті ua-football.com або на youtube-каналі «Васту».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!