До кінця осені в Ірпені мають відновити все вуличне освітлення

Photoeditorsdk Export (5)

На сьогоднішній нараді з керівниками комунальних служб мер Ірпеня Олександр Маркушин дав доручення до кінця осені відновити в місті все вуличне освітлення. Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

«На жаль, під час бойових дій в місті майже вся інфраструктура вуличних мереж та пункти керування мережами були повністю знищені. Працівники УЖКГ «Ірпінь» почали відновлювати їх практично з нуля, щойно Ірпінь було звільнено від окупантів. На це з міського бюджету ми виділили понад мільйон гривень. На сьогодні освітлення на більшості вулиць вже відновлено. Однак є й такі, де роботи ще тривають. Це, зокрема, частково вулиці Варшавська, Київська, Глінки, Ветеранів Афганістану, вулиця 74-ї Стрілецької дивізії, Лугова, 10-та Лінія, Найкраща, Білокур, Технологічна, Джерельна та права сторона мікрорайону Романівка», – написав мер.

«Ми добре розуміємо, що восени світловий день стає все коротшим і відсутність вуличного освітлення доставляє незручності мешканцям. Заявки щодо цього питання на мою Гарячу лінію почали надходити все частіше. Тому докладемо всіх зусиль, щоб до початку зими закрити питання із відновленням всіх вуличних мереж. Дякую за терпіння і розуміння!» – зазначив Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV —  новини Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300