До кінця року вся критична інфраструктура Ірпеня буде з незалежним енергоживленням, – Маркушин (відео)

321661887 721261435827698 3127185621894322002 N

Упродовж тижня вся критична інфраструктура Ірпінської громади буде забезпечена генераторами. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив міський голова Олександр Маркушин.

«До кінця цього року повністю вся критична інфраструктура буде з паралельним незалежним живленням, будуть установлені генератори на всіх об’єктах», – запевнив мер.

Він зауважив, що на сьогоднішній день в Ірпінській громаді повноцінно працюють системи тепло- й водопостачання та водовідведення.

«Ще жодного разу від початку масованих обстрілів нашої енергосистеми у нас не було перебоїв із водопостачанням – працює 24/7. Більше того, Ірпіньводоканал обслуговує інші міста. Наші котельні, які обслуговує комунальне підприємство «Теплоенергопостач», так само зараз вийшли на режим безперебійної роботи. Ми допідключаємо їх до дизель-генераторів», – зазначив Маркушин.

Крім того, за його словами, генератори вже встановлені на всіх об’єктах медичної інфраструктури.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Ірпіньводоканал» установить на своїх об’єктах у Гостомелі п’ять потужних генераторів, отриманих від Київської обласної військової адміністрації.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!