До курсів самооборони для жінок Приірпіння долучилася патрульна поліція (фото)

photoeditorsdk-export (57)

До соціального проєкту «Курс самооборони для жінок і дівчат», який реалізовується в Ірпені, долучилася патрульна поліція Київщини. Інструктор Ігор Ковальський провів для ірпінчанок тренування в спортзалі стадіону «Чемпіон». Про це повідомила організаторка проєкту, засновниця спортклубу «Територія спорту» Олеся Олійник.

«Ігор Ковальський показав навики звільнення від захватів, розповів, як правильно себе поводити у ситуаціях, які потребуть самозахисту. Дівчата відпрацьовували дії, спрямовані на вироблення впевненості в собі перед кривдником – і в процесі, що головне, випромінювали посмішки. Відгуки залишились найпозитивніші», – розповіла Олеся Олійник.

Як повідомляється на сторінці патрульної поліції в соцмережі, Ігор Ковальський – дипломований спеціаліст із тактичної підготовки.

«Інспектор розказав, як поводитись у небезпеці, як її уникати, що робити під час нападу. І звісно – показав декілька прийомів самооборони. Після закінчення заняття всі учасники поаплодували одне одному за теплу атмосферу та корисні знання, які вони отримали та надалі зможуть застосувати їх на практиці», – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, соціальний проєкт «Самооборона для жінок та дівчат» започаткував спортивний клуб «Територія спорту» за підтримки громадської організації «Асоціація жінок України “Дія”. Приірпіння» та спортклубу «Дзюдока».