До осені в Ірпені встановлять десять нових зупинок громадського транспорту

До осені в Ірпені встановлять десять нових зупинок громадського транспорту

На прохання громади Ірпеня до осені в місті встановлять ще десять нових зупинок громадського транспорту. Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко на своїй сторінці у Фейсбук і опублікував відповідне звернення до міського голови. 

201628331_1484915065183181_7323088073474464222_n

Зокрема, депутат звернувся до мера міста Олександра Маркушина з проханням облаштувати зупинку на перехресті вулиць Достоєвського і Озерної по маршруту 343. 

«І вже отримав відповідь на словах, що вже до цієї осені ми докупимо ще десять зупинок для пасажирів громадського транспорту і частина 100-відсотково з’явиться на нашому окрузі) За що будемо дуже вдячні», — написав Антон Головенко.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Ірпінь отримав субвенцію на будівництво укриття і добудову корпусу дитсадка «Червона Шапочка»

Сьогодні, 20:12

Детальніше
Робота без зарплати, незмінне майно та майже 850 тис. грн доходу на рік: що задекларував Валерій Степанюк

Сьогодні, 19:19

Детальніше
Бородянка — перша в Київській області презентувала Програму комплексного відновлення громади (фото)

Сьогодні, 18:54

Детальніше
Суд зобов’язав "Главком" спростувати недостовірну інформацію за авторства Ірини Федорів щодо причетності Володимира Карплюка до дерибану Біличанського лісу

Сьогодні, 17:37

Детальніше
В Ірпінському ліцеї №2 відбулася зустріч із засновником Charity Hub Agency Денисом Святокумом (відео)

Сьогодні, 17:24

Детальніше
Анжела Макеєва поділилася досвідом відбудови Ірпеня на форумі з відновлення громад (відео)

Сьогодні, 17:09

Детальніше
У Гостомелі виявили стихійне сміттєзвалище

Сьогодні, 15:24

Детальніше
Кадирівець, який на Київщині приставляв до горла дитини ніж та змушував кричати до хрипу, отримав вирок

Сьогодні, 14:59

Детальніше
Бородянка презентувала концепцію розвитку громади на форумі у Києві (відео)

Сьогодні, 13:24

Детальніше
На війні загинув мешканець Ворзеля, батько пʼятьох дітей Сергій Корчемний

Сьогодні, 13:24

Детальніше
На вʼїзді до Бородянки навели лад на дорозі державного значення 

Сьогодні, 12:03

Детальніше
Всі новини