До розробки нової «Стратегії розвитку Ірпінської громади» запрошують долучитися всіх охочих

Photo 2023 02 09 10 51 07

Ірпінська міська рада спільно з проєктом  Irpin Reconstruction Summit запрошують активних жителів Ірпінської територіальної громади та представників бізнесу пройти реєстрацію до заходів з написання майстер-плану та оновлення “Стратегії розвитку Ірпінської міської територіальної громади на 2022-2032 роки”, яка була розроблена раніше. 

«На перегляд та написання нових документів для відновлення Ірпеня передбачено 6-9 місяців. Попередньо заплановано утворення 10 спеціалізованих комітетів (груп). В комітет (групу) входитимуть близько 15 осіб. Перевага надаватиметься спеціалістам з релевантним досвідом», — повідомляють організатори.

Зазначається, що переосмислення питань відбудови та розвитку Ірпеня заплановано в співпраці з міжнародними спеціалістами найбільшої архітектурної компанії США Gensler, італійським фондом Terre des Hommes Italia, “Радою зеленого будівництва Італії” ( Green Building Council Italia ), Stefano Boeri Architetti , чилійською компанією “Though, Integral Infrastructure and Urban Planning Solutions”, нідерландськими спеціалістами з “Hiroki Masura MASA architectі” та іншими партнерами Ірпеня та проєкту Irpin Reconstruction Summit.

Щоб долучитися до оновлення документів, які фіксуватимуть напрямок розвиток Ірпінської громади, слід  до 28 лютого зареєструватися ТУТ.

Про результати відбору учасників повідомлять протягом 10 днів. Всі вони будуть запрошені на першу установчу стратегічну сесію.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300