Доба з COVID-19: на Київщині – 318 нових випадків хвороби й 411 одужань

Доба з COVID-19: на Київщині – 318 нових випадків хвороби й 411 одужань

За даними Київської облдержадміністрації, протягом останньої доби COVID-19 діагностували в 318 жителів області (зокрема, у 26 дітей), померло 5 хворих. Було госпіталізовано 29 осіб, одужало 411.

У Бучанському районі за добу виявили 40 хворих і зареєстрували 27 одужань.

Летальні випадки були зафіксовані в Білоцерківському й Бориспільському районах. Померли 2-є чоловіків і 3 жінки віком від 54 до 72 років.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!       

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Ірпінський клуб Taekwondo Empire став чемпіоном Київської області

13 Jun 18:57

Детальніше
Не піддався на провокацію ворога: мешканець Київщини повідомив поліцію про спробу вербування

13 Jun 14:00

Детальніше
На технічний нагляд за будівництвом насосної станції у Ворзелі витратять 1,2 млн гривень

13 Jun 12:24

Детальніше
Лабораторія "MED3DRUK-Irpin" отримала новий ноутбук для допомоги військовим

13 Jun 12:22

Детальніше
Через танець про війну: в Ірпені зняли відеокліп «The Nation's Soul»

12 Jun 20:50

Детальніше
В Ірпені готують тепломережі до зими

12 Jun 20:44

Детальніше
Сахарук більше не голова Бородянської громади, - рішення Верховного Суду

12 Jun 18:44

Детальніше
Сьогодні у Бучі сталася пожежа в господарчій будівлі: є постраждалі

12 Jun 17:53

Детальніше
Ветеран Федір Самбурський відкриває в Ірпені ресторан «ШОПОЇСТИ» (відео)

12 Jun 17:50

Детальніше
Податковий університет втратив 10 позицій у рейтингу Scopus 2026 

12 Jun 15:47

Детальніше
Ірпінська громада ділиться досвідом відновлення з Коцюбинським

12 Jun 15:36

Детальніше
Всі новини