Реклама

Добудову медцентру в Ірпені профінансує Світовий банк

Ірпінський медичний центр, що на вулиці Садовій, буде добудовано в межах проєкту Міністерства охорони здоров’я «HEALUkraine». Його фінансує Світовий банк. А віднедавна до ініціативи приєднався і Банк розвитку Ради Європи. Сьогодні Ірпінь із робочим візитом відвідали представники цих організацій. Вони оглянули медцентр.

МІХАЛ РУТКОВСКІ, ПРЕДСТАВНИК СВІТОВОГО БАНКУ:

«Ви не просто відбудовуєте те, що було зруйноване! Ви зараз робите величезний стрибок вперед, створюючи і розвиваючи ось такі сучасні заклади! Ми дуже це вітаємо!»

ЯСМІНА ГЛІСОВІЧ, ПРЕДСТАВНИЦЯ БАНКУ РОЗВИТКУ РАДИ ЄВРОПИ:

«Ми долучаємося до проєкту HEAL Ukraine, який фінансує Світовий банк. І в цьому контексті нам було важливо побачити успішні об’єкти і потім показати ці об’єкти нашим колегам у Європі. Ми були раді побачити такий приклад співпраці уряду і місцевої громади. Це дуже важливо».

На відбудову медцентру в Ірпені Світовий банк вже передбачив 118 мільйонів гривень.

АНТОН ДОВГОПОЛ, ДИРЕКТОР КНП «ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ»:

«Ми вже підписали тристоронній договір між Ірпінською міською радою, Міністерством охорони здоров’я та Світовим банком про наміри стосовно добудування нашого медичного центру, де Міністерство охорони здоров’я виступить як замовник тендеру і замовник контролю будівництва, а Світовий банк профінансує цей проєкт».

На сьогодні будівництво медцентру здійснено на 80%. Але будівельні роботи давно на паузі. Щойно Міністерством буде оголошено тендер та обрано підрядну організацію, вони відновляться.

ОЛЕКСАНДР МАРКУШИН ІРПІНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА:

«Ми вважаємо, що зараз є три основних найважливіших критерії: перше – це швидкість відбудови, друге – якість і за останніми технологіями і третє – це максимум прозорості у використанні ваших коштів по відбудові».

У межах реалізації проєкту «HEAL Ukraine» медичний центр в Ірпені мають відкрити вже у першому кварталі наступного року.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама