Реклама

Двоє ірпінських тхеквондистів змагатимуться на чемпіонаті Європи 2023

Fb Img 1692684307365

Вихованці Ірпінської ДЮСШ та СК «Taekwondo Empire» Іван Красноголовець та Артем Балака у складі національної збірної команди України з Олімпійського тхеквондо змагатимуться на чемпіонаті Європи серед юніорів 2023. Про це повідомила їхня тренерка Світлана Опришко.

Цьогорічний чемпіонат Європи серед юніорів проходитиме в Естонії з 24 по 26 серпня. Ірпінські спортсмени вже вирушили на змагання.

«Вболіваємо, віримо та бажаємо перемоги! Слава Україні! Дякуємо ЗСУ!», — написала Світлана Опришко.

Варто зазначити, що обидва юнаки вже неабияк показали себе на спортивній арені. Зокрема, Артем Балака наприкінці червня здобув «срібло» на чемпіонаті світу з тхеквондо, а у березні здобув аж три золоті медалі на різних міжнародних змаганнях.

Іван Красноголовець у травні цього року здобув «срібло» на Всеукраїнських змаганнях «Кубок Люберта», у лютому — золото на чемпіонаті Київської області та на чемпіонаті Києва з тхеквондо ВТФ.

Нагадаємо, Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа, у якій тренуються тхеквондисти, сильно постраждала під час бойових дій в Ірпені. Але вже цього року у школі почнуть капітальний ремонт. Кабмін виділив на це 100 мільйонів гривень із Фонду ліквідації наслідків збройної агресіїї.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама