Двоє учнів ІЛІТу стали кращими знавцями інформатики на Київщині

photo_2023-02-09_16-13-03

Учні Ірпінського ліцею інноваційних технологій Антон Бут (11 клас) та Михайло Пекар (8 клас) зайняли перші місця на обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич.

Учасники проходили випробування протягом двох днів. У реальному часі учні розв’язували алгоритмічні задачі, обраною мовою програмування.

Окрім Антона Бута та Михайла Пекаря ще двоє учнів ІЛІТу посіли призові місця: Тарас Левицький, учень 10 класу – Ⅲ місце та Іван Тютюн, учень 9 класу – Ⅲ місце.

«Вкотре учні закладів освіти громади довели, що вони найкращі в області! Пишаємося досягненнями обдарованих учнів та професійними педагогами! Бажаємо переможцям гідно представити Київщину на IV Всеукраїнському етапі», — прокоментувала Юлія Устич.

Юних знавців інформатики готували двоє учителів Ліцею – Дмитро Боженко та Іван Нечипорук.

Нагадаємо, минулого року ірпінські школярі теж вибороли 4 призових місця на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Тоді ліцеїсти ІЛІТу Антон Бут та Тарас Левицький здобули перші місця.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!