Реклама

Дитячі малюнки, серія футболок і фотовиставка: стартує проєкт «Іrpin is my home»

Photoeditorsdk Export (1)

З ініціативи ірпінської художниці Софії Дзюблюк стартує мистецький проєкт «Іrpin is my home» («Ірпінь – мій дім»). Його основою стануть присвячені рідному місту малюнки дітей, які зараз перебувають в Ірпені, в інших місцях України й за кордоном. Про це повідомила пресслужба Ірпінської міської ради.

«У зв’язку з вторгненням російських військ в Україну багато мешканців Ірпеня були змушені покинути свій дім. Деякі поїхали до родичів, хтось – на Захід України, інші – за кордон. Ми пам’ятаємо про кожного жителя та робимо все, що в наших силах, щоб загоїти рани, завдані війною. Кожного дня працюємо, щоб відновити інфраструктуру, відбудувати житло, зробити наше місто кращим, комфортнішим та сучаснішим. На знак підтримки хочемо оголосити збір дитячих малюнків на тему «Ірпінь – мій дім». Намалюйте ваші спогади про рідне місто, яким воно вам запам’яталось чи яким ви його бачите в майбутньому», – йдеться в повідомленні.

На основі малюнків буде розроблена серія футболок, у яких мешканці міста проведуть флешмоб. «Ми покажемо світу, як маленькі ірпінчани люблять своє рідне місто», – наголошують організатори.

Перші 50 малюнків будуть роздруковані на футболках учасників флешмобу, а інші – презентовані на фотовиставці «Іrpin is my home».

Крім того, юним учасникам проєкту та їхнім батькам пропонують розповісти про те, що вони пережили за останні місяці. «Розкажіть нам свою історію. Як ви переживаєте цей складний час? Де ви зараз знаходитесь? Як тримаєтесь? Фото дитячих робіт разом із своєю історією надсилайте на електронну адресу [email protected] до 1 серпня. Достатньо просто якісного фото на телефон. У листі просимо вказати ПІБ, вік дитини та номер телефону», – зазначається в повідомленні.

Усі маленькі учасники проєкту отримають символічні подарунки від його організаторів.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама