Дитсадок «Веселка» у Гостомелі відзначив своє сорокаріччя

Гостомельський дитячий садочок «Веселка» відзначив 40-річний ювілей. З нагоди свята заклад прийняв від ірпінської влади не лише вітання, але й вирішення болючих багаторічних проблем.

ВАЛЕНТИНА МАТОВА, завідувачка садочком:

«За 40 років, ми так підраховували, майже 3 тисячі вихованців. Традиція в нас – співпраця з батьками, родинні свята. Любимо козацькі розваги і вечорниці з дітьми. У цьому році був такий конкурс «Команда року» і наш заклад зайняв перше місце серед садочків Ірпеня – Команда року-2019».

40 років тому садочок починався із 100 дітей. Зараз тут  функціонує 10 груп і виховується 360  малят.  Завідувачка не оминає і персоналу. Каже, діткам добре, бо колектив хороший. Від керівника до двірника — всього 47 працівників. Вітання з ювілеєм приймали і від ірпінської влади.

ОЛЕКСАНДР МАРКУШИН, перший заступник Ірпінського міського голови: «Перше, хотілось би побажати терпіння, я би не справився з цією роботою. Ви – умнічки, наше покоління виховуєте, і що ви закладете, що в школі закладуть, такими вони будуть людьми».

ОЛЕГ БІЛОРУС, начальник управління освіти та науки Ірпінської міської ради:

«Ми розуміємо, що сьогодні держава не в повній мірі мотивує вчителів, педагогів, вихователів щодо роботи з дітьми. Ми вам за вдячні за ваш труд».

Гості прийшли на свято не з порожніми руками. Вони подарували сертифікат на купівлю кухонної плити для садочка.  І вручили грамоти за сумлінну  працю.

Але святковими питаннями не обійшлися. Ірпінці взялися вирішувати й ПРОБЛЕМИ  «Веселки».

ОЛЕКСАНДР МАРКУШИН, перший заступник Ірпінського міського голови:

 «Ми на цій сесії виділили 5 мільйонів гривень на Гостомель, на станцію очищення води і знезалізнення води на Баланівці. В рамках того проекту локальні очисні споруди у вас повинні бути до першого вересня».

Окрім забезпечення садочка чистою водою,  перейнялися ще одним болючим питанням — покрівлею будівлі. Протягом сорока років нею ніхто серйозно  не займався.

ОЛЕКСАНДР МАРКУШИН, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Ірпінська міська рада буде виділяти цільові кошти на Гостомель, а гостомельські депутати вже повинні розподілити на свій розсуд. Ми будемо пропонувати фінансування на ремонт цього садочку».

А поки дорослі вирішують проблеми, вихованці садочка звільняють велопарк і щасливі повертаються додому.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300