«Ecosoft»: під час карантину попит на фільтри для води зріс удвічі (відео)

Під час карантину українці почали більше задумуватися над тим, яку воду вони пють. Про це нам розповіли в компанії «Ecosoft», яка працює в Ірпені. Протягом березня і квітня попит на фільтри для води, які тут виготовляють, зріс більш як удвічі. При цьому споживачі найчастіше обирають стаціонарні фільтри для очищення водопровідної води з системою зворотного осмосу.

Ростислав Мудрик, директор департаменту з розвитку бізнесу «Ecosoft»:
«Найпопулярніша модель — це фільтр зворотного осмосу «Ecosoft Standard», оснащений п’ятьма ступенями очищення води. Основний етап очищення — це мембрана зворотного осмосу, яка, власне, й робить воду чистою та безпечною для вживання. Фільтр обладнаний додатковими попередніми ступенями очищення, які видаляють із води пісок, іржу, мул».  

Збільшився попит і на фільтри з додатковими функціями. Зокрема на такі, які насичують воду корисними мінералами.

Ростислав Мудрик:
«Система “Ecosoft Pure Balance” додатково збагачує воду мінералами кальцію та магнію, які є не тільки корисними, а ще й роблять воду дуже смачною. Вона за смаком нагадує воду з джерела».

Причиною такої уваги до фільтрів для очищення водопровідної води під час карантину є не лише бажання пити якісну воду, а й прагнення заощаджувати, кажуть фахівці «Ecosoft». Вартість фільтра зворотного осмосу – від 2,5 тис. грн. Протягом року потрібно буде витратити ще близько 1,5 тисячі на придбання змінних картриджів. Однак навіть так це вигідніше, аніж щотижня купувати питну воду для всієї родини, особливо якщо вона велика.

Ростислав Мудрик:
«Ми можемо грубо взяти — це 100 гривень на тиждень; у році 50 тижнів — це 5 тисяч гривень ви витрачаєте в рік на бутильовану воду. Тому коли ви придбаєте фільтр, то, крім того, що це буде дешевше, це ще й зручніше для вас, оскільки вода буде завжди у вас на кухні — треба тільки відкрити кран».

А от для тих, хто