«Ecosoft» продовжує встановлювати в Ірпені ексклюзивні водомати (відео)

Чиста, смачна та безпечна вода для кожного! Компанія «Ecosoft» продовжує встановлювати в Ірпені ексклюзивні водомати. У парках та на площах міста їх уже сім. І таких нині немає більше ніде в Україні. Мешканці Ірпеня уже потроху звикають до новинки і щодоби  набирають в одному такому автоматі в середньому близько 60 літрів води. 

Головна фішка водомату від «Ecosoft» – сучасна багатоступенева система очищення води з ультрафіолетовим знезараженням. Набираючи воду тут, можна бути впевненим у її якості. 

Дмитро Купрєєв, керівник мережі автоматів компанії «Ecosoft»:

«Всі ці автомати ми виробляємо на нашому власному виробництві в Ірпені. Вони обладнані сучасною системою очистки води і відповідають європейським стандартам якості. Адже нещодавно «Ecosoft» став частиною групи компаній «BWT Austria». Ця вода тут, на місці, не лише очищується, а й збагачується такими корисними мінералами, як магній та кальцій».

Протягом трьох тижнів мешканці та гості Ірпеня користувалися водоматами безкоштовно. Зараз же встановлено символічну ціну – 5 гривень за літр. Це щонайменше удвічі дешевше за воду в одноразових пластикових пляшках. Тож користуючись таким водоматом та багаторазовими пляшками можна не тільки заощадити, але й зберегти природу. 

Олеся Єрошкіна, PR-менеджерка компанії «Ecosoft»:

«Ми вважаємо, що вода в багаторазовій пляшці – це здорова альтернатива пластиковим пляшкам із магазину. Бо купуючи один літр води у пластиковій пляшці, ви додатково купуєте разом з водою 35 грамів пластику. І один такий автомат, якщо користуватися ним протягом року, може вберегти нашу планету від додаткових 3 тон пластику».

Сьогодні придбати багаторазову пляшку – не проблема. Їх вибір на ринку надзвичайно широкий. Обрати оптимальний варіант для себе можна відразу біля водомату на сайті Ecosoft. Для цього треба просто відсканувати спеціальний  QR-код. 

Олеся Єрошкіна, PR-менеджерка компанії «Ecosoft»:

«Ми хочемо зробити Ірпінь першим містом без пластику в Україні. І таким чином – показати приклад іншим містам. Адже ми дбаючи про себе – дбаємо про планету».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300